Oyun Kategorileri

Zombi Oyunları logo
Zombi Oyunları
24

Zombi Oyunları

0/0

Zombi Oyunları

Hayvan Zombi Hayvan Zombi İki ana karakterimizden birini seçiyoruz birisi uyuşuk ama iyi nişancı birisi hızlı ama çok korkak.

Evde Zombi Savaşı Evde Zombi Savaşı Toplam 6 bölümden oluşuyor ve her bölüm arasında etkileyici ve güzel animasyonlar sergiliyor. Oyuna başlar başlamaz kendimizi zombi dolu bir evde sadece silahımızla buluyoruz.

Zombi Savaşları Zombi Savaşları Durmadan koşturacağınız bir maceraya hazır mısınız? Oyunumuza başladığımızda sadece 3 çeşit silah kullanabiliyoruz ve bunları [Q, E, P] tuşlarıyla değiştirebiliriz.

Zombi Ezme Zombi Ezme Hızlı bir araba ve macera dolu bir yarışa hazır mısınız? Zifiri karanlıkta zombilerin cirit attığı mezarlığın başında arabamıza binip yola koyuluyoruz yolda engebeli yollar, zombiler, mezarlıklar, arabalar çıkacak ve gidişatımızı engelleyecektir

Zombi Parçala Zombi Parçala Sadece bir pompalı tüfekle ve arkadan gelen müthiş ritim müziği ile zombileri öldürmeye doyamayacaksınız. Fare ile nişan alıp size doğru yürüyen zombileri öldürmek zorundasınız eğer yanınıza gelirse oyunu kaybedersiniz.

Zombi Katili Zombi Katili Size doğru yürüyen zombileri sadece bir pompalı tüfek ve yukarıdan gelen bonus puanlarla yada daha güçlü ateş mesafeleriyle alt etmek zorundasınız. İlk başlarda kolay olacak gibi gözükesede ilerleyen bölümlerde zombilerin sayısı artıyor

Zombi Araba Yarışı Zombi Araba Yarışı Zor hareket eden ve ivmesi kötü olan dağ arabamızı zombi mezarlığındaki bitiş noktasına ulaştırmak zorundayız. Ancak bizi engelleyen engebeli yollar ve zombiler bulunmakta.

Uçan Zombi Uçan Zombi Biz zombi cellattı olarak idam edilecek zombiyi ileriye fırlatmak zorundayız. Ne kadar ileriye fırlatırsak o kadar puan alırız ve aldığımız puanlarla fırlatma aracımıza yeni özellikler ekleyip daha hızlı fırlatmasını sağlayabiliriz.

Zombilerden Kızı Kurtar Zombilerden Kızı Kurtar Atari görünümlü oyunumuzda sevdiğimiz kız kutuların üstünde bizi bekliyor ancak onu kurtarmamız için kıza doğru yürüyen zombileri öldürmemiz gerekmektedir. İşte burada el hızlılığı gerekiyor zombileri hızlıca öldürüp kızı kurtarmalıyız

Zombi Akrobasi Motoru Zombi Akrobasi Motoru Çökmüş bir fabrikanın zombilerle dolu yolcuğuna çıkıyorsunuz amacınız yolunuzda çıkan mavi bonus toplarını almak ne kadar çok alırsanız o kadar özel güç hakkınız olur

Zombi Öldürme Zombi Öldürme Zombilerden nefret mi ediyorsunuz? Size verilen çeşitli işkence aletleriyle zombilere işkence yapabilirsiniz.

Zombilerden Kaçış Zombilerden Kaçış Korkusuz bir savaşçı olarak karanlık ortamda zombilerle başa çıkmak zorundasınız. A - D tuşları ile ileri geri yapabileceğiniz gibi W tuşuyla da havaya sıçrayabilirsiniz.

Zombi Vadisi Zombi Vadisi Zombi vadisinde tek kişisiniz, ve korumanız gereken büyük bir kale bulunuyor. Bu kaleyi yok etmek için saldıran zombilere karşı elinizdeki pompalı tüfekle savunma yapmak zorundasınız.

Zombi Yok Edici Zombi Yok Edici Zombileri yok etmek için elinizde bir çok materyal mevcut. Ve bunları birbiriyle bağlantılı şekilde kullanarak oyundaki zombileri öldürmelisiniz.

Amerikan Tank Zombi Amerikan Tank Zombi Bir amerikan askeri olarak size verilen tank ile şehri kurtarmak zorundasınız. WASD tuşları ile tankı yönlendirebilirsiniz ayrıca tankın menzilini fareniz ile ayarlayıp

Ölümsüz Zombi Ölümsüz Zombi Bir labirentte zombilere karşı ne kadar ayakta durabilirsiniz? Size verilen bomba bırakan silah sayesinde labirentteki tüm zombileri bıraktığınız bomba ile yok etmeye çalışacaksınız.

Zombi Sokağı Zombi Sokağı Zombilerin bulunduğu bir sokakta tankınız ile hepsini yok etmelisiniz. WASD tuşları ile tankı yönetebileceğiniz gibi fareniz ile de sokaktaki evlere ateş edebilirsiniz.

Zombi Saldırısı Zombi Saldırısı Bir odada tek başınasınız ve dört bir yanınızdan zombi istilasına uğruyorsunuz. Tek yapmanız gereken elinizdeki silahlarla bu zombilerin sizi öldürmesini engellemek.

Zombi Avı Zombi Avı Sokak ortasında tek başınasınız ve yollardan sizi öldürmek için gelen zombiler var. Çaresizsiniz ve elinizde sadece bir tabanca bulunmaktadır.

Zombi Fırlat Zombi Fırlat Fırlatma oyunları arasında en yenisi olan zombi fırlatma oyunu ile bakalım en uzağa fırlatmayı başarabilecek misiniz?

Zombi Adam Zombi Adam Hastane yatağından zombi olarak çıktığınızı hayal edin. Artık ölümsüz sizsiniz!

Zombi Fırlatma Zombi Fırlatma Zombi bir fırlatıcının sol tarafında durmaktadır. Sizler de hemen sol tarafına bir top düşürerek zombiyi hedefteki konuma fırlatmalısınız.

Kepçe İle Zombi Ez Kepçe İle Zombi Ez Zombilerin istilasına uğramış bir Dünya düşünün.

Zombileri Ez Zombileri Ez Araçlarla zombileri sıkıştırarak öldür. Zombileri ez oyununda amaç haritada verilen seviyeyi geçerek haritanın sonuna ulaşmak.

0/0